fbpx

Zamiana opakowań produktów Biodevas

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Państwem ważną aktualizacją dotyczącą naszej gamy biostymulatorów oraz nawozów Biodevas. Aby poprawić jakość naszych usług i przyczynić się do bardziej zrównoważonej przyszłości, wprowadzamy znaczące zmiany w opakowaniach naszych produktów.

Wcześniej nasze biostymulatory i nawozy były dostępne w opakowaniach o pojemności 5, 25 i 1000 litrów. Jednak po wysłuchaniu opinii klientów i przeanalizowaniu naszych procesów produkcyjnych zdecydowaliśmy się zrezygnować z opakowań o pojemności 5 i 25 litrów i przejść na bardziej wydajne opakowanie o pojemności 10 litrów.

Dlaczego ta zmiana?
– Opakowanie 25-litrowe było uważane za zbyt ciężkie dla wielu klientów, co czyniło je niepraktycznym i ograniczającym w użyciu w niektórych gospodarstwach.
– Pojedyncze 5-litrowe opakowanie oznaczało, że musieliśmy użyć więcej plastiku, co nie było zgodne z naszymi wartościami środowiskowymi.

Przechodząc na opakowania 10-litrowe, oferujemy rozwiązanie, które jest zarówno lżejsze niż opakowania 25-litrowe, jak i zmniejsza ilość potrzebnego plastiku. Oczywiście zachowujemy opakowania IBC dla zamówień o pojemności 540 litrów lub większej.
Ta zmiana opakowania będzie wprowadzana stopniowo od końca tego roku do początku 2024 roku.
Chcielibyśmy podziękować za nieustające zaufanie do Biodevas.
Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących tej zmiany lub innych kwestii związanych z naszymi produktami i usługami.

ZAMÓW