fbpx

Certyfikacja Europejska biostymulatora ActiBosca

ACTIBOSCA – 100% naturalny biostymulator został zatwierdzony zgodnie z nowym europejskim prawodawstwem.

Z radością informujemy, że nasz biostymulator ACTIBOSCA pomyślnie przeszedł proces certyfikacji CE, zgodnie z rozporządzeniem Unii Europejskiej nr 2019/1009.

Uzyskanie certyfikatu jest elementem naszej strategii dostarczania rolnikom produktów najwyższej jakości oraz innowacyjnych rozwiązań pozwalających na ograniczenie stosowania środków chemicznych. Nasze działania na rzecz zrównoważonego rozwoju rolnictwa prowadzimy już od ponad 15 lat.

Certyfikacja CE ACTIBOSCA to gwarancja zgodności produktu z rygorystycznymi wymaganiami określonymi przez rozporządzenie Unii Europejskiej dotyczące biostymulantów. Rozporządzenie nr 2019/1009 ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników, ochrony środowiska i skuteczności produktów wprowadzanych na rynek.

Zaangażowanie w Rolnictwo Zrównoważone

Uzyskanie certyfikacji CE dla produktu ACTIBOSCA potwierdza nasze zaangażowanie w rozwój odpowiedzialnego i innowacyjnego rolnictwa. Dostarczamy rozwiązania poprawiający wydajność produkcyjną przy jednoczesnym zachowaniu zdrowia gleb i ekosystemu.

Kontynuujemy program certyfikacji CE dla całej naszej gamy biostymulantów przeznaczonych do upraw warzywnych, warzyw przemysłowych i upraw polowych.

ZAMÓW