Wzmocnienie naturalnej odporności i witalności roślin dzięki zastosowaniu aktywnych cząsteczek uzyskanych w czasie ekstrakcji roślin aromatycznych.

nawóz WE

Opinie rolników

"Zaczęliśmy stosować produkty Biodevas zimą 2012 r. Przeanalizowaliśmy wtedy z doradcami program zaadoptowany do sadów. Przeprowadziliśmy doświadczenie, którego wyniki po kilku tygodniach były bardzo dobre. Biodevas proponuje naturalne produkty, które zapewniają komfort roślinie. Nie są agresywne. W sadzie ekologicznym, zastosowaliśmy 100% produktów Biodevas. W części konwencjonalnej idziemy krok za krokiem, aby ograniczyć stosowanie środków chemicznych."
Eric Timmerman
Rolnik, produkcja ekologiczna i konwencjonalna 90 ha
"Produkt przynosi mi spokój w zakresie produkcji. Nie mówię, że jestem spokojny przez cały rok, ale obecnie mam 98% spokoju w moim życiu rolnika."
Éric Schieven
Rolnik, produkcja konwencjonalna 1,14 ha
"Głównym zabiegiem był oprysk cieczą bordoską, na bazie miedzi. Znamy jej niekorzystne działanie na glebę, więc czym mniej stosujemy tym lepiej. Razem z Biodevas znacznie ograniczyliśmy stosowaną dawkę miedzi na hektar. Używamy jej teraz w przypadku silnej presji jako dopełnienie gamy Biodevas. Ogranicza to użycie środków sanitarnych, nawet w naszym przypadku. Nie ma potrzeby zachowania środków ochronnych w czasie oprysku. I co więcej ładnie pachnie."
Guillaume Roland
Rolnik, produkcja ekologiczna 65 ha
"(…) Poznaliśmy wtedy produkty Biodevas i to one pozwoliły nam uzyskać regularny wzrost oraz ograniczenie chorób. Nadal uważam je za bardzo skuteczne. Dziś w winnicy stosujemy OmniBosca i Minerbac, średnio 4 - 5 aplikacji w roku w dawce 5 l/ha. Jest to produkt prosty w użyciu, zaczęliśmy w 2013 r. pełny program na szczepie Chasselas."
Claude Gibert
Rolnik, produkcja ekologiczna 80 ha

Obejrzyj film i zobacz jak działa OmniBosca

Stosowanie OmniBosca

oprysk

3-6 l/ha na 400-600 l wody
co 7 dni

ferygacja

3-6 l/ha na 1000 l wody
co 7 dni

moczenie sadzonek

3% roztwór

Działanie OmniBosca

OMNIBOSCA wpływa na poprawę przystosowania się drzew owocowych do niekorzystnych warunków klimatycznych. 
 
Poprzez ukierunkowaną regulację enzymów, OMNIBOSCA wzmacnia organizm rośliny. Pozwala uzyskać optymalny wynik finansowy przy jednoczesnym ograniczeniu zabiegów fitosanitarnych. 
 
Preparat OMNIBOSCA zabezpiecza plantacje w warunkach podwyższonego ryzyka. 
 
Może być stosowany w sadach konwencjonalnych i ekologicznych.

Bezpieczeństwo stosowania

Posiada europejski certyfikat „Utilisable en Agriculture Biologique” wydawany przez EcoCert.
 
Certyfikat ISO 22000 gwarantuje całkowite bezpieczeństwo stosowania i brak jakichkolwiek pozostałości.